GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 13903160
nr 1390 3160
Skål
Orrefors, 1920-tal. Diameter: 25 cm, höjd: 14 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:24:02
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr